Beyaz Eşya Servisi

Huzur Teknik Servis olarak siz  değerli Kahramanmaraş halkına beyaz eşya teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde sunmaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın ürünlerinizden herhangi biri arızalandığı takdirde Kahramanmaraş Huzur Teknik Servis firmamızı arayarak veya iletişim formumuzu doldurarak en hızlı şekilde bizlere ulaşabilir ve mağduriyetini en kısa süre içerisinde çözmekle görevli olan teknik ekibimiz emrinize amade olacaktır.


Kahramanmaraş Beyaz Eşya Servisimiz Kahramanmaraş ilinin Onikişubat ,Dulkadiroğlu bölgelerine beyaz eşya hizmetini en kaliteli şekilde sunarken fiyatlarınıda en uygun şekilde ayarlamak adına sürekli olarak efor sarfetmektedir. Siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine gelecek teknik servis ekibimiz işlerinin ehli seçkin ustalardan oluşmaktadır.

Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır makinesi ve Fırın ürünlerinin Genel Arızaları ve Sorunları Şunladır :

Buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı buzlanma yapıyor, buzdolabı su akıtıyor, buzdolabının ışıkları yanıp yanıp sönüyor, buzdolabı çalışmıyor, çamaşır makinesi su akıtıyor, çamaşır makinesinin kapak kolu kırık, çamaşır makinesinin kapağı kapanmıyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinası suyu boşaltmıyor, çamaşır makinesinin kazanı dönmüyor,  çamaşır makinesine elektrik gelmiyor, çamaşır makinesi hiç çalışmıyor, bulaşık makinesi su almıyor, bulaşık makinesi düzgün yıkamıyor, bulaşık makinesi kirli bırakıyor, bulaşık makinesi hiç çalışmıyor, bulaşık makinesi elektrik gelmiyor, bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor, bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor, fırın doğal gaz dönüşümü yapılacak, fırın doğal gazdan tüpe dönüşümü yapılacak, fırın doğalgaz - tüp çevirimi yapılacak, fırın çalışmıyor." gibi sorunların en hızlı şekilde çözümü sağlanıp cihazınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz.


Sizinde bütün markalardaki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın ürünlerinizden herhangi birinde sorun var ise mağduriyetinizin en kısa sürede işinin ehli ustalarımız tarafından giderilmesi için hemen bizi arayabilir veya iletişim formumuzu doldurup bize yollayarak, bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Beyaz Eşya Servisi huzur teknik servisi olarak haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak siz değerli Kahramanmaraş halkının hizmetindeyiz, hemen şimdi bizi arayın veya bizim sizi aramamızı sağlayın, sizden haber bekliyoruz.

Beyaz Eşya Servisi
WhatsApp Destek